Atribuită Cumpărare directă

Servicii de întreținere lunară pt 1 microscop Moeller Wedel - 1000, pentru o perioada de 9 luni (aprilie - decembrie 2021) = mentenanță preventivă, mentenanta corectiva (manopera in cazul defectarii unor piese, fara a include contravaloarea acestor piese) - buletin de verificare. Achiziția presupune service până la 31.12.2021 cu posibilitatea de prelungire si suplimentare pentru încă 3 luni (ian. - mar. 2022) prin act/acte aditionale, funcție de disponibilitățile bugetare . Calculație: 1 aparat x 12 luni (9 luni din 2021 + 3 luni din 2022) x PU lunar.

Număr anunț
DA27679855
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.560 RON
Valoare atribuită
7.560 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.560 RON

din 7.560 RON estimat