Atribuită Cumpărare directă

Solutie concentrata fixatori. Se obtin 2x20 litri solutie gata de lucru. (total 40 litri) Setul contine 2 bidoane x 4.5L si 2 flacoane de 0.5L. COLENTA MEDIPHOT F 90 - FIX Solutie pentru developarea filmelor radiologice. Pentru procesare automata. Solutiile sunt compatibile cu orice marca de aparat de developare si cu orice tip de film radiologic. Marcaj CE. Aviz MS.Made in Austria.

Număr anunț
DA27535773
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
24931240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.537 RON
Valoare atribuită
3.537 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.537 RON

din 3.537 RON estimat