Atribuită Cumpărare directă

Prezenta tine loc de comanda ferma Lucrarile constau in sapaturi pentru inlocuit teava scurgere canalizare (315mm) din curtea spitalului.

Număr anunț
DA27553013
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
TAIFAS SPEDITION SRL (CUI 32454617)
Cod CPV
45520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat