Atribuită Cumpărare directă

Specificatii Capacitate 240 GB Form Factor 2.5 inch Viteza Scriere 320 MB/s Viteza Citire 550 MB/s

Număr anunț
DA27624179
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.764 RON
Valoare atribuită
4.764 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.764 RON

din 4.764 RON estimat