Atribuită Cumpărare directă

ROLA PROSOP 100 M 24 HARTIE IGIENICA 2 STRATURI 150 SACI MENAJ 60 L NEGRI 50 BUC/ROLA 50 SACI MENAJ 120 L NEGRI 10 BUC/ROLA 20 SET TOALETA 10 DEZINFECTANT ANIOS 300 ML 18 CLOR 5 L 15 ODORIZANT WC 30 HARTIE A4 70 DOMESTOS 5L , ( AVIZ BIOCIDE)

Număr anunț
DA27534390
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 PALANCA (CUI 28252776)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.913 RON
Valoare atribuită
2.913 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.913 RON

din 2.913 RON estimat