Atribuită Cumpărare directă

tip de mănuşi: de unica folosinta de protecţie, nesterile material: nitril mijloc de pudrare: fără - nepudrate culoare: albastru/negru/alb numărul de bucăţi în ambalaj : 100bucati suprafaţă: texturate la vârful degetelor manşetă: margine rulată uniform formă: universală, care se potriveşte ambelor mâini mărimi: XS,S,M,L. Marimi si culori solicitate: marimea S- 1000 buc din care 600 buc culoare neagra si 400 buc culoare alba; marimea M -6000 buc din care 4000 buc culoare neagra si 2000 buc culoare alba; marimea L-3000 buc culoare neagra.

Număr anunț
DA27641525
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat