Atribuită
Cumpărare directă
Set 10 buc/CUTIE Masca Medicala Respiratorie, Tip N99 cu valva, ajustabile dupa urechi Nețesută / Pânză filtrantă / Bumbac cu aer cald / Pânză filtrantă / Nețesută EN 14683:2019+AC:2019 – Cerințe și metode de încercare. Proces verbal nr. 30/15.05.2020 – Universitatea „St. Kliment Ohridski” din Sofia, Virologie. Laborator – Concluzie – protecție 100 % împotriva virusurilor SARS-Co-2. AMBALATA INDIVIDUAL Culoare: Alb PRET/BUCATA! manusi S-10000b; M-15000b; L-10000b COD SI DENUMIRE CPV: 18424300-0 Manusi de unica folosinta (Rev.2) DESCRIERE: tip de mănuşi: de unica folosinta de protecţie, nesterile material: nitril mijloc de pudrare: fără - nepudrate culoare: albastru/negru/alb numărul de bucăţi în ambalaj : 100-300bucati suprafaţă: texturate la vârful degetelor manşetă: margine rulată uniform formă: universală, care se potriveşte ambelor mâini mărimi: S,M,L- 100-300 BUC/CUT CERTIFICAT CE Pretul este/bucata!
- Număr anunț
- DA27545404
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.610 RON
- Valoare atribuită
- 22.610 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.