Atribuită
Cumpărare directă
Set 10 buc/CUTIE Masca Medicala Respiratorie, Tip N99 cu valva, ajustabile dupa urechi Nețesută / Pânză filtrantă / Bumbac cu aer cald / Pânză filtrantă / Nețesută EN 14683:2019+AC:2019 – Cerințe și metode de încercare. Proces verbal nr. 30/15.05.2020 – Universitatea „St. Kliment Ohridski” din Sofia, Virologie. Laborator – Concluzie – protecție 100 % împotriva virusurilor SARS-Co-2. AMBALATA INDIVIDUAL Culoare: Alb PRET/BUCATA! prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA27643657
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.005 RON
- Valoare atribuită
- 23.005 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.