Atribuită Cumpărare directă

1 detergent pardoseala 120buc; 2 sapun lichid 240buc; 3 domestos 80buc; 4 cif 80buc; 5 GEAM 750 ML 40buc; 6 VASE 1 L 60buc;

Număr anunț
DA27554840
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.411 RON
Valoare atribuită
2.411 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.411 RON

din 2.411 RON estimat