Atribuită Cumpărare directă

Conectorii RJ-45 Setul de convertoare/extendere HDMI Setul de extensie HDMI Signal permite transmisia semnalului HDMI pe distanțe lungi cu ajutorul cablurilor torsadate min. Cat.5. Setul poate transmite și semnale IR de la o telecomandă înapoi la sursa de semnal HDMI. Setul include transmițător și receptor. Avantajele utilizării setului de convertoare HDMI H3601 posibilitate de a utiliza cabluri gata pozate, costuri mici (preţul unui cablu HDMI şi al unui repeater HDMI este mult mai mare), uşurinţa instalării (datorită cablului mai subţire şi flexibil), costul mic al cablului lăsat în urmă în cazul instalaţiilor temporare unde cablul nu poate fi recuperat. Caracteristici distinctive: Transmisia pe un singur cablu Cat. 5/5e/6 Viteze de ransmisie de max. 10.2 Gb/s Rezoluție max. 1080p Distanță max. (Cat. 5): 80 m Distanță max. (Cat. 5e): 100 m Distanță max. (Cat. 6): 120 m Funcție de extensie semnal infraroșu IR Setul este perfect pentru conectarea surselor de conținut video HD (max. 60m) cum ar fi un receptor de satelit, player Blu-ray, PC, consolă de jocuri, etc. la un TV/monitor/proiector compatibil HD. Necesită utilizarea unui singur cablu comparativ mai subțire, ușor de ascuns, de exemplu la instalarea unui TV/monitor pe un suport LCD/OLED. Diagrama soluţiei prezentate Specificaţii Nume Extender Signal HDMI (Cat. 5/5e/6, cu IR) Code H3601 Format video suportat DTV/HDTV: 720x576@50Hz, 720x480@60Hz, 1280x720@60Hz, 640x480@60Hz, 800x600@60Hz, 1024x768@60Hz, 1280x800@60Hz 1280

Număr anunț
DA27588270
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
32324300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859 RON
Valoare atribuită
859 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859 RON

din 859 RON estimat