Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pardoseala Esenia Floor Cleaner - Buble Gum 5L COD DS 03-01* 22.05 LEI= 44.10 LEI - 2 BUC Prosoape pliate hartie verde, 200 buc, 1 strat, 23*25 cm COD PZ 0015* 2.55/ PACHET= 153 LEI - 3 BAXURI Sapun lichid Esenia 5 litri, alb perlat, miros liliac COD KG-1000* 18.99 LEI= 56.97 LEI - 3 BUC Rola hartie industriala Eurocarta 2 straturi, 800 portii COD RE23 E8* 23.43= 46.86 LEI - 2 BUC Laveta microfibra profesionala, 35*35 cm - multisuprafete COD LM GREEN* 3.01 LEI= 12.04 LEI - 4 BUC Sterisol, dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete Klintensiv - virucid 1 litru COD KLI63* 35.43 LEI= 70.86 LEI - 2 BUC Dezinfectant maini pe baza de alcool, Soft Care Des E Spray Diversey, virucid, 20 litri COD 101104048* 355.82= 355.82 - 1 BUC
- Număr anunț
- DA27649728
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740 RON
- Valoare atribuită
- 740 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.