Atribuită
Cumpărare directă
Prosoape din hartie pliate albe, 150 buc, 2 straturi, 21*25 cm; Dezinfectant maini pe baza de alcool, Soft Care Des E Spray Diversey, virucid, 20 litri; Hartie igienica Esenia Mini Jumbo celuloza 140 m; Sapun lichid dezinfectant maini Fabi, 5 litri; Săpun lichid Esenia 5 L; Saci gunoi menajeri - Esenia Rezistenti 35 l
- Număr anunț
- DA27613302
- Autoritate contractantă
- Scoala cu Clasele I-VIII Avrig (CUI 17739688)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.275 RON
- Valoare atribuită
- 1.275 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.