Atribuită Cumpărare directă

Canapea consultatii Dimensiuni:600 x 1820 mm Inaltime: 745 mm Caracteristici tehnice: Secțiunea spătar reglabila cu mecanism manual. Saltea din spuma poliuretanica de mare densitate acoperita cu piele sintetica ( ALBASTRU ). Picioarele pot fi pliate. Prevazuta cu suport pentru rola de hartie. Toate componentele metalice sunt acoperite cu vopsea pulbere in camp electrostatic. / PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27487729
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33192210-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.787 RON
Valoare atribuită
1.787 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.787 RON

din 1.787 RON estimat