Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta tine loc de comanda ferma DESCRIERE: Senzor pulsoximetru (SpO2) compatibil cu monitoarele de functii vitale Nihon Kohden Acest produs necesita si cablu intermediar (extensie) pentru a fi conectat la monitorul de functii vitale. Monitoare compatibile - Nihon Kohden BSM-4101, BSM-4103, BSM-4111, BSM-4113 Life Scope P, BSM-5105, BSM-5135 Life Scope A, BSM-2351, BSM-2353 Life Scope P, BSM-2301, BSM-2303 Life Scope I, PVM 2701 . Lungime cablu: 1 m. Model disponibil: Adult, Copil, Neonatal Senzor pt deget / ureche Aviz MS & Declaratie de conformitate. DESCRIERE: Cablu senzor pulsoximetru / SpO2 pentru copii / pediatric - Nihon Kohden BSM / Lifescope / PVM Cablu scurt, 1 metru Tip senzor: cleste, pentru copii
- Număr anunț
- DA27622201
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33123210-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.053 RON
- Valoare atribuită
- 1.053 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.