Atribuită Cumpărare directă

Fotoliu rulant de tranzit - scaun 46 cm - țesut negru - bara dubla cruce - cotiera fixa, tampon din PVC - suport pentru picioare fix, placă rabatabilă, cu curea pentru picioare - roți frontale solide de 15 cm (6 ") - roți spate pneumatice de 30 cm (12 ") - frânele de blocare pe roțile din spate - mânere frâne pentru roți din spate - pliere înapoi - buzunarul pe spate Specificatii tehnice • Lățime totală: 63 cm • Dimensiuni pliate: - • Lățimea scaunului: 46 cm • Diametrul roții spate: 53 cm • Diametrul roții față: 15 cm • Înălțimea scaunului: 49 cm • Înălțimea totală a scaunului cu rotile: 91 cm • Lungimea totală a scaunului cu rotile: - • Înălțimea spătarului: - • Adâncimea scaunului: - • Sarcina maximă: 100 kg • Dimensiune kit: 76 x 30 x 76 cm • Greutate netă: 14 Kg • Greutate brută: 16,3 Kg mai putin

Număr anunț
DA27525973
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33193120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.950 RON
Valoare atribuită
2.950 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.950 RON

din 2.950 RON estimat