Atribuită
Cumpărare directă
Canapea ginecologica vopsita electrostatic, controlabila de la telecomanda, ajustabila electric (spate, inaltime, Pozitiile Trendelenburg si revers Trendelenburg) Inclusiv accesoriile (suporti Gopel, suport picioare plat detasabil, bazin detasabil plastic, suport maini, rola hartie) Inclus: scaun doctor, suport perfuzie. Greutate maxima sustinuta 180 kg Suprafata sectiune spate 60 x 90 cm Suprafata sectiunii sezutului 60 x 40 cm Suport picioare 46 x 59 cm Garantie: 12 luni
- Număr anunț
- DA27484599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.