Atribuită
Cumpărare directă
Pulsoximetru profesional MINDRAY PM-60 PM-60 este un dispozitiv ușor de folosit, capabil să verifice la fața locului și să monitorizeze continuu SpO2 și rata pulsului. Mod de verificare la fața locului - Auto standby și oprire în timpul stării de repaus - Generare automată a ID-urilor pacienților - Setare non-alarmă pentru „senzor oprit” cu ID-uri 1-99 pentru maxim 4.000 seturi de măsurători Mod de monitorizare continuă - posibilitatea de a introduce id-ul pacientului manual - vizualizați forma de undă SpO2 pentru istoricul de maxim 96 de ore Alte caracteristici - potrivit pentru pacienții adulți, copii și nou nascuti cu senzori optionali. - afișaj LCD color de înaltă calitate - 2.4" - alarme vizuale și sonore reglabile - transfer de date în timp real prin tehnologie infraroșu - alegeți între acumulatori sau baterii AA (timp de până la 36 de ore de lucru continuu) în funcție de nevoile dvs. de funcționare Se livrează cu senzor reutilizabil pentru adulți. Dimensiune: 55 x 120 x 30 mm Greutate: 300 g cu baterii Specificatii tehnice • Ecran: Rezoluție TFT de 2,4 „culori: 320 x 240 • Selectare multipla display-uri: ecran standard sau în formă de undă • Urmărește: 1 formă de undă pletizmogramă • Indicator: lumină indicator de alarmă, lumină indicator de putere, ton de impuls, sunet de alarmă, buton pt tonuri. • Conector cu dublu sens: pentru conectarea senzorului SpO2 și a cablului de comunicație IR: legătura infraroșu permite descărcarea datelor în timp real ale paciențilo
- Număr anunț
- DA27584519
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.040 RON
- Valoare atribuită
- 7.040 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.