Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare DOTARI PARCURI RAUCESTI si OGLINZI în cadrul proiectului “INFIINTARE SI DOTARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IN SATUL OGLINZI, COMUNA RAUCESTI, JUDETUL NEAMT” Pachetul include: 1 Leagan tip cuib = 4 buc. 2 Leagan cu doua locuri = 2 buc. 3 Balansoar dublu = 2 buc. 4 Balansoar pe arc = 2 buc. 5 Balansoar de tip calut = 2 buc. 6 Ansamblu de joaca cu doua topogane = 2 buc. 7 Aparat simulator mers = 2 buc. 8 Aparat glisor dezvoltare muschi la picioare = 2 buc. 9 Aparat simulator alergare = 4 buc. 10 Aparat extensie picioare = 2 buc. 11 Aparat dubla extensie mers = 2 buc. 12 Aparat extensie bicicleta si step = 2 buc. 13 Aparat simulator vaslit = 2 buc. 14 Masa tenis = 2 buc. Pretul include transportul si montajul la destinatie
- Număr anunț
- DA27653725
- Autoritate contractantă
- COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.059 RON
- Valoare atribuită
- 135.059 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.