Atribuită Cumpărare directă

Servicii pt. CSC Sf. Maria Valenii de Munte- reumplere cartuse conform ref. nr. 9663/15.03.2021

Număr anunț
DA27599916
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454 RON
Valoare atribuită
454 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454 RON

din 454 RON estimat