Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE MONTARE covor pvc Tarkett slefuire suport ,sapa autonivelanta - salon pediatrie 32 mp *139,7 lei = 4470 lei

Număr anunț
DA27517378
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
MEGALIT S.R.L. (CUI 18123774)
Cod CPV
44112230-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.470 RON
Valoare atribuită
4.470 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.470 RON

din 4.470 RON estimat