Atribuită Cumpărare directă

PLACUTE NUMAR INREGISTRARE VEHICULE CARE NU SE SUPUN INMATRICULARII-placa bond caserat cu autocolant galben cu dimensiunea de 200x300mm, inscriptionata cu autocolant negru.

Număr anunț
DA27677705
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730 RON
Valoare atribuită
2.730 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730 RON

din 2.730 RON estimat