Atribuită
Cumpărare directă
Pachet medii de cultura conform oferta 1690: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA - "Manusi de examinare din nitril, nepudrate, nesterile, ambidextre, de unica folosinta. 100 buc/cut Marime XS" cut 5 75.00 375.00 02-140-500 "Nutrient Broth 236.25 236.25 02-165-500 "Sabouraud Dextrose Broth. Liquid medium for fungal isolation and sterility test according to the Pharmacopeial Harmonised Method. AMPOANE STERILE ÎN TUBURI CU ETICHETĂ Tampoane sterile uscate furnizate într-un tub de polipropilenă cu fund rotund rezistent la șocuri. Detine o etichetă care sigilează capacul. Dimensiuni tub: Ø 13 x 165 mm. Sterilizat cu oxid de etilenă. Data de expirare: 48 de luni de la data sterilizării. Materie prima lemn + bumbac Dimensiune 13 x 165 mm 500 buc/pac Producator Deltalab" pac 1 314.38 314.38 CHC6.1 "Varfuri pipeta cu filtru ROTH Cell-Saver 100-1000 μl, 576 buc Varfuri Cell-Saver cu filtru 100-1000 μl, sterile, 96 varfuri/cutie, 6 cutii/pachet Varfuri sterile cu deschidere foarta larga pentru protectia celulelor. Varfuri cu filtru pentru aerosoli. Potrivite pentru pipetarea suspensiilor sau a lichidelor vascoase. Confectionate din polipropilena. Fara urme de RNaza/DNaza. Fara urme de ADN uman si pirogeni. Incolore. Tip Varfuri Volum 100 - 1000 µl Gradat Nu Cantitate 576 bucati/pac Compatibile cu pipetele Eppendorf, Finnpipette, Gilson, Rainin, Sartorius Producator ROTH" pac 1 779.71 779.71
- Număr anunț
- DA27659911
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.948 RON
- Valoare atribuită
- 1.948 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.