Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi chimie COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1096342500 2-Propanol pentru analiza; EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur Chemical Formula CH₃CH(OH)CH₃ Purity (GC) ≥ 99.8 % Evaporation residue ≤ 0.001 % Water ≤ 0.05 % Producator Merck Millipore 2.5 L 1 105.63 105.63 N/1252/45 "N-1-Naphthylethylene diamine dihydrochloride, for analysis. CAS 1465-25-4. Molecular Formula C12 H14 N2 . 2 Cl H. Molecular weight 259.18. Assay >= 99 %. Residue after ignition <= 0.05 %. Producator Fisher Chemical " 10 g 1 169.36 169.36 indigen ACID CITRIC anhidru PA Producator Chimreactiv Bucuresti 1 KG 1 32.00 32.00 indigen CARBONAT DE SODIU anhidru PA Continut min 99.8% Producator Chimreactiv Bucuresti 1 KG 2 34.00 68.00 1017752500 Benzina de petrol pentru analiza, interval de fierbere 40 - 60 °C; EMSURE® ACS,ISO CAS number 64742-49-0 Boiling range (40-60°C) ≥ 90 % (v/v) Evaporation residue ≤ 0.001 % Producator Merck Millipore 2.5 L 2 180.86 361.72 indigen OXID DE MAGNEZIU PA. Producator Chimreactiv Bucuresti 1 kg 1 151.00 151.00
- Număr anunț
- DA27657996
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 888 RON
- Valoare atribuită
- 888 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.