Atribuită Cumpărare directă

Spectroquant® - Test cu celula pentru fosfat (o-fosfat); kit pentru determinare fotometrica, PMB; 0.05 - 5.00 mg/l PO₄-P 0.2 - 15.3 mg/l PO₄³⁻ 0.11 - 11.46 mg/l P₂O₅. Ambalare 25 teste / kit. Producator Merck Millipore.

Număr anunț
DA27561233
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071 RON
Valoare atribuită
1.071 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071 RON

din 1.071 RON estimat