Atribuită
Cumpărare directă
Acetonitrile CHROMASOLV™, gradient grade, for HPLC, ≥99.9% CAS Number 75-05-8 Boiling Point/Range 82 °C (1.013 hPa) Vapor Pressure 97 hPa (20 °C) Assay (GC) min. 99.90 % Refractive index (n 20/D) 1.3435 - 1.3445 Absorbance at 400 nm max. 0.0044 Absorbance at 250 nm max. 0.0044 Absorbance at 235 nm max. 0.0044 Absorbance at 230 nm max. 0.0044 Absorbance at 200 nm max. 0.032 Absorbance at 195 nm max. 0.12 Fluorescence (chinin) at 254 nm max. 1 ppb Fluorescence (chinin) at 365 nm max. 0.5 ppb HPLC Gradient at 210 nm max. 3 mAU HPLC Gradient at 254 nm max. 0.5 mAU Baseline drift at 210 nm max. 15 mAU Producator Riedel-de Haën conf.oferta nr.1836/16.02.2021 inreg. la ANAR cu nr.3097/16.02.2021
- Număr anunț
- DA27495957
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 44832000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.292 RON
- Valoare atribuită
- 6.292 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.