Atribuită Cumpărare directă

COMUNA BELCESTI DORESTE SA ACHIZITIONEZE PENTRU CENTRU DE VACCINARE URMATOATELE Stetoscop pentru adulti BUC 2,Tensiometru digita complet automat BUC 2,Canule galbene BUC 5, Canule albastre BUC 5,Microperfuzoare(Fluturasi) cu ac 23G, Sterile,BUC 5,Perfuzor cu ac de plastic si conector luer lock BUC 10, Viziera transparenta BUC 20, "Halat medical" BUC 100, "Manusi De unica folosinta 100 buc/ cutie Marimea M: 10 cutii Marimea L: 10 cutii" ,STERISOL DEZINFECTANT SUPRAFETE 1L 5BUC;HEXID 1L 10BUC; Plasturi NATURAL ROTUND 22,5mm, 200 buc/ cutie CUTIE 10, Tavita renala Plastic BUC 10 , Tavita renala carton BUC 20 , "Seringi sterile SERINGA 1ML- BUC 300, "Seringi sterile SERINGA 2ML CU AC" BUC 1000 ,Ace seringa intramusculare 21G, 1 1/2' BUC 200, Ace seringa intramusculare 23G, 1 1/4' BUC 300, "CUTII DIN CARTON Prevazute cu sac Conform O.M.S. nr.219/2002 si al H.G. nr. 1061/2008 Aviz al Ministerului Sanatatii Publice nr.10348/09.10.2007 BUC 40, "CUTII POLIPROPILENA PENTRU INTEPATOR-TAIETOARE Conform O.M.S. nr.219/2002 Certificat ADR UN BritishStandard BS 7320 NF X 30-500 -confectionate din material plastic rigid cu pictograma ‘’Pericol biologic’’ -PREVAZUTE CU SISTEM DE INCHIDERE PROVIZORIE SI DEFINITIVA, -autoclavabile la 121 °C 5 litrI" BUC 20, CEARCEAF HORECA 60 cm x 50 m BUC 5, Tampoane PPSB 100 buc/cutie CUTIE 4, Masti Chirurgicale 3 straturi, 50 buc/ cutie CUTIE 20,LEUCOPLAST MATASE 5cm x 5M BUC 3, Alcool sanitar 500 ML 3BUC,Garou cu Banda 2BUC,Masuta instrumentar 1BUC

Număr anunț
DA27509125
Autoritate contractantă
Comuna Belcesti (CUI 4541211)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.466 RON
Valoare atribuită
5.466 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.466 RON

din 5.466 RON estimat