Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi chimici de laborator: Nr. crt COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1 1011450500 Clorura de amoniu, pentru analiza, EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur. CAS 12125-02-9. Chemical Formula: NH₄Cl. Molar Mass: 53.49 g/mol. Assay (argentometric) ≥ 99.8 %. Producator Merck Millipore 500 g 1 167.44 167.44 2 1065410100 Nitroprusid de sodiu dihidrat, [pentaciano-nitrosil-ferat(II) de disodiu dihidrat] - reactiv calitate garantata pentru analiza; ACS,Reag. Ph Eur. Molar Mass: 297.95 g/mol. Chemical Formula: Na₂[Fe(CN)₅NO]*2H₂O. Molar Mass: 297.95 g/mol. Assay (argentometric) 99.0 - 102.0 %. Producator Merck Millipore 100 g 1 446.16 446.16 3 1064691000 Hidroxid de sodiu, pelete, pentru analiza; (max. 0.02% K) EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur,ISO. CAS 1310-73-2. Chemical Formula: NaOH. Molar Mass: 40.00 g/mol. Assay (acidimetric,NaOH) 99 - 100 %. Assay (total alkalinity calc. as NaOH) 99 - 100 %. Producator Merck Millipore 1 kg 1 184.08 184.08 4 1047650500 "Schimbator de ioni I (schimbator de cationi puternic acid), Reag. Ph Eur. Appearance yellow brown, transparent spherules. Exchange capacity ≥ 1.7 mol/l. Exchange capacity (calculated on dried substance) 4.5 - 5. Water (according to Karl Fischer) 50-60. Producator Merck Millipore" 500 g 1 409.76 409.76 5 1065490100 Azotit de sodiu, pentru analiza, EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur. CAS 7632-00-0. Chemical Formula: NaNO₂. Molar Mass: 69.00 g/mol. Assay (manganometric) ≥ 99.0 %. Producator Merck Millipore 10
- Număr anunț
- DA27510918
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.168 RON
- Valoare atribuită
- 4.168 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.