Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE: MAPA LUX NEAGRA-1BUC; CARTUS TONER SAMSUNG MLT-D-111-L-1BUC; REZERVA UB SCR-7 07MM-5BUC; ORDIN DE DEPLASARE-2BUC; CHITANTIER A6 3 EX- 2BUC; MOUSE WIRELESS ASUS425-1BUC; ROLLLER UNIBALL UM170 SIGNO- 30BUC; BON CONSUM 1/2 A4 AUTOCOPIATIV-2BUC; HARTIE COPIATOR A3 ABSOLUT- 2BUC; FLUID CORECTOR KORES 20ML-6BUC; USB SANDISK 16GB 2.0-5BUC; CD-R VERBATIM 700MB-25BUC; PLIC CD 124*124-25BUC; PLIC C4 SILICONIC-50BUC; PLIC B4 BURDUF 30MM 120G SIL-30BUC; EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB-15BUC; SEPARATOARE 10.5X24CM COLOR-2BUC; DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI-178BUC; DOSAR MAPA DUPLEX-20BUC; PLIC C6 SILICONIC-30BUC; DVD-R 4.7GB MAXELL-10BUC; FOLIE LAMINAT A3 100MIC OPTIMA-100BUC; FOLIE LAMINAT A4 100MCR OPTIMA-100BUC;HARTIE COPIATOR A4 IQ 80 GR/MP-10BUC; DOSAR CARTON SINA REZI.LUNGA-40BUC; FOLII PROTECTIE A4-200BUC;
- Număr anunț
- DA27533841
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" MIHAI VITEAZU (CUI 28053072)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.497 RON
- Valoare atribuită
- 1.497 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.