Atribuită
Cumpărare directă
Freze din otel sferice pentru contraunghi , diametru 1.8 mm , lungime lucru 1.8 mm . F20 - turbina colorata cu cap Torque si push buton.1 Design ergonomic - confort sporit in timpul operari Usoara Putere mare pentru eficienta sporita Rotatii: 300000-350000rpm Torque: 18W Prezentare: Turbina F20 Dr.Mayer - cupla Midwest . Cheltuielile de transport sunt in sarcina furnizorului . Produsele vor fi insotite de : factura , Declaratie de conformitate /cert calitate, fisa tehnica , termen valabilitate . Prezenta achizitie reprezinta comanda ferma .
- Număr anunț
- DA27531453
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33130000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476 RON
- Valoare atribuită
- 476 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.