Atribuită Cumpărare directă

Oxidice Air b - dezinfectant pentru aer si suprafete, complet biodegradabil, special conceput pentru aparatele de nebulizare Avantaje: Solutie gata de utilizare pentru dezinfectia aerului si a suprafetelor Fara aldehide, alcool, fenol si compusi cuaternari de amoniu (QUATS) Bactericid (inclusiv Micobacterium terrae si Micobacterium Avium) Fungicid Virucid (Adenovirus, Poliovirus, MNV, HBV, HIV, HCV, virusuri Influenza, virus herpetic, Coronavirus) Sporicid (inclusiv Clostridium Difficile) Nu este daunator pentru om, animale si natura Bacteriile, micro-organismele si fungii sunt indepartate rapid si eficient Dupa ce Oxidice Air b a fost nebulizat printr-un nebulizator, spatiul poate fi utilizat din nou dupa cel mult 30 minute Prin capacitatea deosebita de degradabilitate a peroxidului de hidrogen, dupa dezinfectare ramane doar aer curat, fara germeni Ideal pentru spatiile care necesita o igiena medicala ireprosabila pentru om si animale, precum sali de nasteri, sectii terapie intensiva, spatii de tratament medical si stomatologic, echipamente medicale, spatiile din caminele de batrani si caminele pentru ingrijire Utilizare: Este obligatore imbracamintea corespunzatoare de protectie, manusi de protectie, precum si echipament pentru protectia ochilor si a fetei Asigurati-va de existenta unei ventilari suficiente Pentru nebulizare se utilizeaza un aparat conceput pentru o dispersare sub forma de ceata Pentru dezinfectia aeromicroflorei si a suprafetelor sunt necesari 4ml/m3 de

Număr anunț
DA27496586
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.034 RON
Valoare atribuită
19.034 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.034 RON

din 19.034 RON estimat