Atribuită
Cumpărare directă
Rulment 6310 2 RS - 3 buc. Simering 55x80x10 - 6 buc. Semimosor disc GD 3,2 - 8 buc. Razuitori disc GD 3,2 - 24 buc. Brazdar plug PP4 - 3 buc. Surub brazdar PP4 - 9 buc. Plaz lung plug PP4 - 1 buc. Plaz scurt plug PP4 - 2 buc. Surub barsa mica PP4 - 4 buc. Surub barsa mare PP4 - 4 buc. Surub ax PP4 - 3 buc.
- Număr anunț
- DA27503627
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AGRO BEST AD SRL (CUI 17953389)
- Cod CPV
- 16810000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.997 RON
- Valoare atribuită
- 1.997 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.