Atribuită Cumpărare directă

Kit consumabile compatibile cu injectomatul Medrad, tip Spectris Solaris EP, in ambalaj steril, cu urmatoarele componente si caracteristici: • Metoda de sterilizare prin radiatie ionizanta• 1 buc. seringa de 65 ml pentru substanta de contrast cu urmatoarele caracteristici: • material transparent;• rezista la presiuni de minim 350 psi;• prevazuta cu tepusa de conectare la flacon de substanta de contrast;• sunt prevazute cu marcaje de tip FluiDot care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa;• 1 buc. seringa de 115 ml pentru solutie salina cu urmatoarele caracteristici:• material transparent• rezista la presiuni de minim 350 psi• prevazuta cu tepusa de conectare la punga de solutie salina• sunt prevazute cu marcaje de tip FluiDot care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa• 1 buc. tub conector pacient in T, spiralat cu urmatoarele caracteristici:• lungime 243 cm. cu conectoare tip Luer-Lock• rezista la presiuni de minim 350 psi• Permite conectarea la seringile injectorului prin intermediul conectoarelor• Marcaj colorat diferentiat pentru conectoarele tip Luer-Lock in vederea identificarii facile pentru operator a conectarii la seringile de contrast, salina si la pacient Tub conector joasa presiune in T cu supapa (SSIT96VLD), spiralat cu urmatoarele caracteristici: • lungime 243 cm. cu conectoare tip Luer-Lock • rezista la presiuni de minim 350 psi • Permite conectarea la seringile injectorului prin intermediul cone

Număr anunț
DA27606218
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141624-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat