Atribuită Cumpărare directă

Kit seringa compatibila cu injectomatul, tip SALIENT Dual CT, in ambalaj sterilizat la etilen oxid, cu urmatoarele componente:_x000D_ • 1 buc. Seringa de 190 ml cu urmatoarele caracteristici:_x000D_ • materialele utilizate nu trebuie sa contina latex_x000D_ • material transparent plastic tip Eastman PET MN052 prevazut cu marcaje care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa_x000D_ • Piston seringa din material tip Makrolon 2458-010000 cu garnitura din material medical Santoprene TPV 181-55med _x000D_ • Capac din polipropilena protectie contaminare _x000D_ • rezista la presiuni de minim 385 psi_x000D_ • 1 buc tub de umplere rapida, polietilena de joasa densitate_x000D_ _x000D_ Ambalajul trebuie sa aibe inscriptionat obligatoriu minim urmatoarele informatii:_x000D_ • Modelul injectorului cu care este compatibil_x000D_ • Marcaj CE si reprezentant marcare CE (din Comunitatea Europeana)_x000D_ • Denumirea producatorului_x000D_ • marcaj cu indicatie explicita de neutilizare in caz de ambalaj deteriorat_x000D_ • marcaj cu indicatie explicita: NON-PYROGENIC _x000D_ • inventarul kitului_x000D_ • presiunea maxima admisa_x000D_ • marcaj de ambalaj steril si mentionarea metodei de sterilizare_x000D_ • marcaj care sa indice faptul ca este un articol de unica folosinta_x000D_ • data manufacturarii_x000D_ • data expirarii (minim 5 ani de la data manufacturarii) _x000D_ • numarul de catalog in vederea realizarii comenzilor kiturilor_x000D_ • numarul lotului produsului

Număr anunț
DA27621540
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33194110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat