Atribuită
Cumpărare directă
Comprese sterile din tifon taiate, in mai multe straturi • Bumbac 100%, de culoare alba, moale, degresat, neapretat, tesatura metrajului este mata, fara impuritati, fara pete sau defecte, inodora; • Hidrofilie de 2 secunde; • Sterilizare EO ; • la sterilizare nu se modifica calitatile fizice, • Tipar uniform la rupere (fara desirare); • Mai multe straturi taiate, ambalate in ambalaj protector blister, deschidere facila peel-down; • Ambalajul este marcat cu denumirea si adresa producatorului, dimensiunea produsului, numar lot, termen de valabilitate, marcaj CE. • Termen de valabilitate 5 ani de la data sterilizarii;
- Număr anunț
- DA27615562
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141119-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.