Atribuită Cumpărare directă

Branule / Catetere cu valva, canule I.V. / Venochete 16G, 18G, 20G, 22G KDM Germania • Descriere produs: cateter cu fir radioopac, transparent, cu bune proprietati de alunecare, mulat pe acul de punctie; ac atraumatic, din FEP(teflon), apirogen, latex free, din otel inoxidabil, cu fanta la extremitatea distala ptr. a vizualiza pozitia cateterului; sistem port pentru administratre de solutii, cu capacel de protectie, colorat conform codului international; cu aripioare laterale pentru fixarea cateterului cu 3 orificii pe fiecare dintre ele destinate suturii la piele. Dimensiuni: • 762165M - Cateter cu valva 16 G - gri ( 50 amb. ) • 762189M - Cateter cu valva 18 G - verde ( 50 amb. ) • 762202M - Cateter cu valva 20 G - roz ( 50 amb. ) • 762226M - Cateter cu valva 22 G - albastru ( 50 amb. ) • ambalare individuala, pe ambalaj se mentioneaza : materialul din care este confectionat cateterul, dimensiunile cateterului, rata de curgere, calitatea de steril, sterilizare EO, data fabricatiei, data expirari, marcaj CE • Producator KDM Germania • Livrare la ambalaj / CUTIE x 50 bucati COMANDA MINIMA 200 LEI + TVA.

Număr anunț
DA27590663
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.443 RON
Valoare atribuită
3.443 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.443 RON

din 3.443 RON estimat