Atribuită Cumpărare directă

Ace seringa 18G=10000; 22G=5000, 25G=500,KDM import Germania . N(7,8,9)945 . PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA. Termenul de valabilitate al produsului se accepta pentru o perioada de minim 12 luni de la data receptiei. Rugam a ne trimite certificatul de calitate a produsului.

Număr anunț
DA27552639
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395 RON
Valoare atribuită
1.395 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395 RON

din 1.395 RON estimat