Atribuită Cumpărare directă

Mediu CCA (Cromogenic Coliform Agar); flacon x 500 gr. mediu deshidratat, valabilitate minim 1 an, conform ISO 9308, Certificat de calitate; Declaratie de conformitate

Număr anunț
DA27612209
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat