Atribuită Cumpărare directă

Papetarie, diverse articole de birou si accesorii , conform cererii de oferta 4085/12.03.2021 si a ofertei operatorului 4111/12.03.2021, pentru INSP - cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Valeanu Maria tel 0213183620

Număr anunț
DA27594126
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.334 RON
Valoare atribuită
2.334 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.334 RON

din 2.334 RON estimat