Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole de birou COD SI DENUMIRE CPV: 22852000-7 Dosare (Rev.2) DESCRIERE: REPERTOAR A4 100FILE Buc 20 *13 LEI,DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI Buc 1500 *0.38 LEI,TUS STAMPILA Buc 40 *2.07 LEI,MARKER PERMANENT CENTROPEN Buc 50*1.23 LEI, EVIDENTIATOR STANGER Buc 50 1.75 LEI, AGRAFE BIROU 33mm Cut 200*0.75 LEI, CAPSE 24/6 KANGARO Cut 200*1 LEU BANDA CORECTOARE NOKI 5mmx8m Buc 50*2.78 LEI, FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI Buc 30*5.97 LEI, BANDA ADEZIVA 19x33m Buc 50*0.67 LEI, PIX SCHNEIDER K15 Buc 200*1.30 LEI
- Număr anunț
- DA27609352
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.023 RON
- Valoare atribuită
- 2.023 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.