Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR CARTON COLOR CU SINA Buc 10 DOSAR PLIC COLOR Buc 6 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI Buc 5 MAPA PLASTIC CU BUTON Buc 3 MAPA CARTON PLASTIFIAT FORNAX Buc 3 SUPORT BIROU 6 COMP. KEJEA Buc 2 CAPSE 26/6 TURIKAN Buc 10 ELASTIC BANI 1KG Buc 3 BURETIERA GEL KORES Buc 3 BANDA ADEZIVA HARTIE 48mmx40m Buc 3 AGRAFE BIROU 33mm Cut 6 ACE GAMALIE 50g Cut 3 PIX PENSAN 1005 Buc 30 MARKER PERMANENT SCHNEIDER 130 Buc 6 MARKER OHP SCHNEIDER Buc 8 FLUID CORECTOR STANGER SET set 1 REGISTRU A4 100 FILE Buc 4 REPERTOAR A4 100FILE Buc 4 CUB ALB 500 FILE Buc 6 NOTES ADEZIV CUB 75X75mm 400file INTENS Buc 3 PLIC C5 SILICONIC Buc 100 PLIC C4 SILICONIC Buc 25 CUTTER MARE PROFESIONAL MF Buc 1 BANDA ADEZIVA 48X66M Buc 6 SFOARA IUTA 500g Buc 6
- Număr anunț
- DA27553312
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512 RON
- Valoare atribuită
- 512 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.