Atribuită Cumpărare directă

HDD extern SEAGATE 1TB, 2.5", USB 3.0 Buc 2 TONER KONICA MINOLTA TN113 Buc 1 DEGRESANT PROFESIONAL CIF 5L Buc 2 ALCOOL SANITAR 500ml Buc 12 MANUSI LATEX 100/cut Cut 2 PROSOP HARTIE 150m Buc 4 LAVETA 3/set set 6 PUNGI CU FERMOAR 160X220mm,100buc/set set 4 SACI MENAJ 35L 50/set set 6

Număr anunț
DA27580198
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.123 RON
Valoare atribuită
1.123 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.123 RON

din 1.123 RON estimat