Atribuită Cumpărare directă

KIT INLOCUIRE TRUSA MEDICALA AVIZATA DE MINISTERUL SANATATII..PRELUNGESTE VALABILITATEA TRUSEI MEDICALE CU 24 LUNI. LIVRARE GRATUITA.Sunt destinate pentru dotarea posturilor de prim ajutor fixe (sectii de productie, spatii comerciale si de depozitare, unitati de învatamânt, cultura si arta, camine, autogari, aeroporturi, unitati de alimentatie publica si hoteliere, unitati prestatoare de servicii catre populatie etc.).Cutia si continutul sunt conforme cu Ordinul Ministrului Sanatatii 427/14.06.2002 si ordinului comun al Ministrului Muncii Nr. 508/20.11.2002 si al Ministrului Sanatatii Nr.933/25.11.2002 si sunt certificate de Ministerul Sanatatii Publice cu certificatul Ro/S-042-088/2007 LIVRARE NATIONALA.TRANSPORT GRATUIT.

Număr anunț
DA27569208
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
33141620-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260 RON
Valoare atribuită
260 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260 RON

din 260 RON estimat