Atribuită
Cumpărare directă
1 Cafea boabe Lavazza (Super Crema) boabe 1 kg pachet 15 54.99 lei, 2 Lapte vegetal Buc. 2 11.89 lei, 3 Bomboane Raffaello Buc. 3 17.99 lei, 4 Cafea Jacobs ( macinata) 500 gr Cutie (lt.) 5 17.99 lei, 5 Cafea solubila Amigo 100 gr. Buc. 2 10.99 lei, 6 l Lapte Tetra Pack DORNA 3,5% grasime Lt. 13 4.99 lei, 7 Lapte condensat Folii 19 1.89 lei, 8 Fistic copt si sarat Buc. 6 19.39 lei, 9 Coca Cola - 0,5 l Baxuri/ 12 buc 7 34.68 lei, 10 Coca Cola ZERO - 0,5 l Baxuri 3 35.88 lei, 11 Pepsi - 0.5l Baxuri 4 33.48 lei, 12 Apa minerala carbogazoasa Aqua Carpatica 0,5 l Baxuri/ 12 buc 5 22.68 lei, 13 Apă plată Aqua Carpatica 0,5l Cutii (kg.) 30 22.68 lei, 14 Zahar brun - plicuri cutii 4 17.90 lei, 15 Zahar alb - plicuri cutii 2 7.99 lei, 16 Ceai Or Tea Queen Berry Fruit Blend Cut. 2 29.49 lei, 17 Ceai Or Tea Beeeee Calm-Infuzie de musetel Cut. 2 29.49 lei, 18 Ceai Dragon Peral Jasmine-Ceai Verde si Iasomie Cut. 2 29.99 lei, 19 Ceai Aromofruct asortat Fares 120 plicuri (plante) Cut. 1 44.99 lei, 20 Ceai fructe de padure Belin (20 plicuri piramidale) Cut. 3 2.89 lei,
- Număr anunț
- DA27490582
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.829 RON
- Valoare atribuită
- 2.829 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.