Atribuită Cumpărare directă

1, Farfurii plastic set 4 6.95 lei, 2, Pahare plastic Set. 1 6.95 lei, 3, Pahare CARTON Set. 7 7.49 lei, 4, Spatule pentru cafea Set. 3 8.90 lei, 5, Furculite plastic Set 1 7.95 lei.

Număr anunț
DA27490776
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122 RON
Valoare atribuită
122 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122 RON

din 122 RON estimat