Atribuită
Cumpărare directă
1. Cafea boabe Lavazza (Super Crema) boabe 1 kg- pachet 15; 54,99 lei, 2. Apă tonică Schweppes 12 buc/bax- Buc. 1; 35,16 lei, 3. Bomboane Raffaello- Buc. 3; 17,99 lei, 4. Cafea Jacobs (macinata) 500 gr- Cutie (lt.) 5; 17,99 lei, 5. Cafea solubila Amigo 100 gr.- Buc. 2; 10,99 lei, 6. l Lapte Tetra Pack DORNA 3,5% grasime- Lt. 13; 4,89 lei, 7. Lapte condensat- Folii 9; 1,89 lei, 8. Fistic copt si sarat- Buc. 5; 19,39 lei, 9. Coca Cola - 0,5 l Baxuri/ 12 buc- 5; 34,68 lei, 10. Coca Cola ZERO - 0,5 l- Baxuri 4; 35,88 lei, 11. Pepsi - 0.5l- Baxuri 4; 33,48 lei, 12. Apa minerala carbogazoasa Aqua Carpatica 0,5- l Baxuri/ 12 buc 4; 22,68 lei, 13. Apă plată Aqua Carpatica 0,5l- Cutii (kg.) 31; 22,68 lei, 14. Zahar brun – plicuri- cutii 3; 17,90 lei, 15. Zahar alb-pliC- cutii 1; 7,99 lei, 16. Ceai măceșe- Cut. 2; 2,89 lei, 17. Ceai musetel- Cut. 2; 2,89 lei, 18. Ceai sunătoare- Cut. 2; 2,89 lei, 19. Ceai gălbenele- Cut. 2; 2,89 lei, 20. Ceai tei Cut.- 2; 2,89 lei, 21. Suc natural Santal piersici 1l- Buc. 3; 6,79 lei, 22. Suc natural Santal portocale 1l- Buc. 3; 6,79 lei,
- Număr anunț
- DA27632550
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.579 RON
- Valoare atribuită
- 2.579 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.