Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de 2 Laptopuri cu următoarele caracteristici15,6" I3-10300 G10/8GB DDR4/256SSD NVME/HP-250G7, pentru Centrul de vaccinare din satul Ruda, comuna Budesti, judetul Valcea, fluxul de vaccinare Pfizer.

Număr anunț
DA27631940
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat