Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT VASE 1L CU PIC buc 50 SACI MENAJ 120L 10/ROL ROL 1500 SACI MENAJ 35L 50BUC/ROL NEGRI ROL 400 SACI ALBI/TRANSPARENTI 120L 10/ROL ROL 300 BURETI VASE BUC 500 MATURA PVC INTERIOR BUC 200 COADA LEMN CU FILET CONIC BUC 30 SAMPON PAR 1L buc 30 DETARTRANT 1L buc 50 SET PERIE WC CU SUPORT buc 150 FARAS PVC BUC 50 ROLA PROSOP 2 STR 2/SET SET 500
- Număr anunț
- DA27491289
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.777 RON
- Valoare atribuită
- 6.777 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.