Atribuită
Cumpărare directă
1. BEC LED 8 BUC X 12,61 RON; 2. CLEMA CUI 200 BUC X 0.08 RON; 3. CLEMA CUI 50 BUC X 0,17 RON; 4. DIBLU FI 8 MM 50 BUC X 0,25 RON; 5. GRESIE 2,40 MP X 29,41 RON; 6. CANAL CABLU 10 ML X 2,10 RON; 7. DIBLU FI 6 MM 70 BUC X 0,13 RON; 8. ADEZIV CM 11 25 KG 1 BUC X 27,73 RON; 9. BANDA DUBLU ADEZIVA 1 BUC X 7,56 RON; 10. BURGHIU FI 3 MM 3 BUC X 3,36 RON; 11. SCARA 1 BUC X 193,28 RON; 12. AMESTEC NISIP + PIETRIS 0,75 MC X 89,64 RON; 13. CIMENT 40 KG 4 BUC X 18,49 RON; 14. GARNITURA 1 BUC X 0,84 RON; 15. BUTUC YALA 4 BUC X 37,82 RON; 16. BANDA ADEZIVA 2 BUC X 21,01 RON; 17. BANDA ADEZIVA 9 BUC X 10,08 RON; 18. COLORANT VAR 5 BUC X 13,45 RON; 19. PROFIL TRECERE 1 BUC 16,81 RON; 20. CANAL CABLU 7 ML X 2,52 RON; 21. CANAL CABLU 30 ML X 4,62 RON; 22. BURGHIU SDS FI 8 1 BUC X 4,20 RON; 23. DIBLU 8X140 108 BUC X 0,50 RON; 24. DIBLU 10 X140 22 BUC X 0,67 RON; 25. PENSON 40 MM PENNELLI 2 BUC X 2,94 RON; 26. VOPSEA NEAGRA 0,75 L 2 BUC X 21,01 RON; 27. LAC INCOLOR 0,75 L 2 BUC X 18,49 RON; 28. DISC SMIRGHEL 10 BUC X 0,84 RON; 29. ELECTROZI 3 KG X 10,92 RON; 30. SURUB TABLA 55 BUC X 0,13 RON; 31. PROFIL UD 3 M 2 BUC X 6,72 RON; 32. DIBLU 10 X100 4 BUC X 2,52 RON; 33. AUTOFORANT 70 BUC X 0,04 RON; 34. BITT 2 BUC X 2,52 RON; 35. SILICON SANITAR ALB 280 ML 3 BUC X 13,45 RON; 36. DISC SMIRGHEL LAMELAR 1 BUC X 6,72 RON; 37. DISC FI 230 5 BUC X 8,40 RON; 38. DISC FI 115 5 BUC X 4,20 RON; 39. RACORD 1/2 - 1/2 2 BUC X 8,41 RON;
- Număr anunț
- DA27532245
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SABAOANI (CUI 2613877)
- Furnizor / câștigător
- DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.509 RON
- Valoare atribuită
- 1.509 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.