Atribuită
Cumpărare directă
GEL DEZINFECTANT MAINI, KLINTENSIV, 1L buc 20.00 DEZINFECTANT SUPRAFETE, KLINTENSIV, 1L buc 20.00 DETERGENT DEZINFECTANT OXIVIR PLUS, DIVERSEY, 5L buc 2.00,Hartie copiator A4 80 gr./mp – 5 topuri/cut. - ABSOLUT BUC 50.00,Whiteboard/Flipchart marker Schneider Maxx 290, vf. rotund – negru BUC 10.00 Whiteboard/Flipchart marker Schneider Maxx 290, vf. rotund – albastru BUC 10.00 Burete magnetic pentru whiteboard Ico BUC 10.00
- Număr anunț
- DA27601977
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BIRZAVA (CUI 29039998)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.723 RON
- Valoare atribuită
- 2.723 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.