Atribuită Cumpărare directă

1 | COS GUNOI PLASTIC CU PEDALA, LIMPIO, 68L buc 1.00 2 | SACI MENAJERI COLECTARE SELECTIVA 120L LDPE GALBEN, HORECA, 10BUC/ROLA rola 5.00 3 | SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 120L LDPE, KOOBIC, 10BUC/ROLA rola 20.00 4 | PRES DEZINFECTIE SANI TRAX, NOTRAX, 45X60CM BUC 1.00 5 | DEZINFECTANT MAINI SI SUPRAFETE, SAFECLEAN, 5L (4,5KG) buc 1.00

Număr anunț
DA27592394
Autoritate contractantă
Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028 RON
Valoare atribuită
1.028 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.028 RON

din 1.028 RON estimat